Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a jelikož jsme importéři, nemůžeme nyní expedovat objednávky.
Zboží lze i nadále objednat, ale expedice proběhne až po opětovném otevření hranic.
Děkujeme za pochopení.

Novinky

Koberce bez vlasů

Koberce bez vlasů

Nový trend - koberce bez vlasů jsou stále oblíbenější, především z důvodů údržby. Vysávání je naprosto bez problému a koberce jsou pořád jako nové. Dnes představujeme moderní koberec Polypropylén BCF v béžové barvě s nápisy měst, tkaný plochou technikou. Elegantní koberce, jednoduché na údržbu, vhodné do každého interiéru. Vlastnosti koberce: Barvy koberce: béžová, hnědáHmotnost: 1,45 kg / m² (+ - 5%) Počet svazků: 99 200 / m²Typ příze: polypropylén BCF
Celý článek
Kolekce Nathan

Kolekce Nathan

Luxusní kusový koberec z akrylu a hedvábí. Tato exklusivní kolekce je inspirovaná okolní přírodou. Použití vysoce kvalitních materiálů umožnilo přesné zobrazení i těch nejmenších detailů. Koberce se díky hustému tkaní snadno čistí, protože nečistoty zůstávají napovrchu-neproniknou dovnitř koberce. Koberec je v krémových odstínech s motivem kamínků. Natura Kalite 2798B Vlastnosti koberce: Typ příze: akryl, hedvábíVýška vlasu: 12 mm (+ - 1 mm) Hmotnost: 3,7 kg/m² (+ - 5%) Barvy koberce: béžová, hnědá, bílá Hustota svazků koberce: 800 000/m²
Celý článek
Koberce jako z pohádky

Koberce jako z pohádky

Kolekce z dílny Pierre Cardin je vyrobená z velmi kvalitní příze akrylové a polyesterové. Délka vlasu je 11 mm a koberec má váhu 3 900 g / m². Exklusivní moderní design, který je nadčasový. Luxusní koberec je v béžovo krémovým odstínu. Výrobek je vhodný pro alergiky a díky hustému tkaní snadno čistitelný. Vlastnosti koberce:Barvy koberce: béžováHmotnost: 3,9 kg / m² (+ - 5%)Hustota svazků koberce: 624 000 / m²Typ příze: akryl, polyesterVýška vlasu: 11 mm (+ - 1 mm)
Celý článek
Koberce akrylové - Výka

Koberce akrylové - Výka

Akrylové koberce Výka Luxusní kusový koberce z akrylu. Koberce jsou hustě tkané a  působí velice příjemným, teplým a luxusním dojmem. Ideální doplněk pro váš interiér. Koberce májí převážně béžovou barvu. Vlastnosti koberce: Typ příze: akrylVýška vlasu: 11 mm (+ - 1 mm)Hmotnost: 2,7 kg/m² (+ - 5%)Barvy koberce: béžová, zelenáHustota svazků: 469 200 /m²
Celý článek
Koberce Thor

Koberce Thor

Kusový koberec typu Akryl. Rouno těchto koberců je vystříhávané, velmi kvalitní a příjemné na dotek. Akrylová vlákna jsou antistatická, velmi dobře se udržují, jsou odolné vůči nečistotám a slunečnímu záření. Koberec bude ozdobou každého moderního i klasického interiéru. Je v příjemné béžové barvě s jemnými ornamenty a lesklým vlákno typy Lurex, které dodává koberci exklusivní vzhled. Vlastnosti koberce:Barvy koberce: krémová, béžová, hnědáPočet svazků: 588 000 / m²Hmotnost: 2,8 kg / m² (+ - 5%)Typ příze: Akryl + chenille + LurexVýška vlasu: 13 mm (+ -5%)
Celý článek
Dětské koberce Heat-Set Frise

Dětské koberce Heat-Set Frise

Dětský koberec Heat-Set Frise ve vícebarevném provedení s dětským motivem oživí každý dětský pokoj. Pestré barvy a měkoučké vlákno, velmi příjemné na dotek. Koberec se velmi snadno udržuje, rouno těchto koberců je velmi odolné a zaručuje dlouhodobé užívání. Vlastnosti koberce: Typ příze: HeatSet Frise long Výška vlasu: 13 mm (+ - 1 mm) Hmotnost: 2,6 kg/m² (+ - 5%) Barvy koberce: modrá, zelená, červená, růžová, oranžová, žlutá, bílá
Celý článek
Pierre Cardin - synonymum kvality a jedinečnosti

Pierre Cardin - synonymum kvality a jedinečnosti

Pierre Cardin se právem přirovnává k mercedesu, tedy k výrobku o němž se ví že patří ke špičce. Nádherné vzory, měkoučké materiály, nejhustší vlákno, prostě maximálně kvalitní a estetické koberce. Koberec je z akrylu a polyesteru. Délka vlasu je 12 mm a má váhu 3900 g / m². Exklusivní směs klasického a moderního designu, který je nadčasový. Koberec je imitací opravdové vlny - v 3D provedení, v krémových odstínech. Výrobek je vhodný pro alergiky. 
Celý článek
Dětské inspirace pro hry

Dětské inspirace pro hry

Dětský kusový koberec Plán města zelený. Koberec Heat-Set Relief s motivem plánu městečka určitě potěší Vaše děti. Koberec inspiruje děti k hrám, kde si můžou jezdit autíčky po městských cestách. Pestré barvy a měkoučké vlákno je vhodné do každého dětského pokojíčku.
Celý článek
Akrylové koberce

Akrylové koberce

Na obrázku zobrazený koberec TODI z kategorie Olivia je opravdovou vychutnávkou z oblastí akrylových koberců. Koberec TODI je velmi kvalitní a designově originální výrobek, který by mohl klidně aspirovat na cenu výrobek roku. Kusový koberec typu Akryl. Rouno těchto koberců je vystříhávané, velmi kvalitní a příjemné na dotek. Akrylová vlákna jsou antistatická, velmi dobře se udržují, jsou odolné vůči nečistotám a slunečnímu záření. Koberec bude ozdobou každého moderního i klasického interiéru. Je v univerzální šedé barvě s abstraktním vzorem.
Celý článek
Klasika se vrací

Klasika se vrací

Klasické koberce stále patří do skupiny velmi vyhledávaných koberců. Svými tradičními květinovými vzory se hodí do interiéru v kombinaci přírodního dřeva nebo i do moderních interiérů. Jsou navrhovány špičkovými designery v krásných květinových vzorech v mnoha barvách a velkém množství rozměrů. Vyrábí se v obdélnikovém a oválném tvaru.
Celý článek
Doprava zdarma